gtag('config', 'AW-10789654920');
WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

  • Adres

Site içi arama

Bayilik Başvurusu

Bayilik Başvurusu

Bayilik Başvurusu

Dünyayı kasıp kavuran devrim niteliğindeki organik boya Nanorip® Organik Boya ile tanışın! Tamamen doğal içerikler ve son nanoteknoloji ile üretilen boyamız, çevre için güvenli olmasının yanı sıra üstün örtücülük ve dayanıklılık sağlar.

Şimdi bir Nanorip® Organik Boya bayisi olarak bu heyecan verici yeni girişimin bir parçası olabilirsiniz! Bir franchise sahibi olarak, kapsamlı eğitim ve destek programımız tarafından desteklenen özel organik boya ve kaplama serimize erişebileceksiniz.

Bir Nanorip® Organik Boya bayiliği ile, sürdürülebilir, çevre dostu ürünler için tutkuyu paylaşan, benzer düşüncelere sahip girişimcilerden oluşan bir topluluğa katılacaksınız. Franchise alanlarımız, işlerini kendi yerel pazarlarına uyarlama esnekliği ile kanıtlanmış bir iş modelinin ve güçlü bir marka itibarının avantajlarından yararlanır.

İster deneyimli bir işletme sahibi olun, ister yeni başlıyor olun, bir Nanorip® Organik Boya bayiliği, çevre üzerinde olumlu bir etki yaratırken başarılı bir iş kurmak için eşsiz bir fırsat sunar. Yeşil devrimin bir parçası olma şansını kaçırmayın - franchising fırsatlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçin!

Sizlere kaliteli hizmet vermek bizler için çok önemli.Dilek,Şikayet ve önerileriniz için sosyal medya hesaplarımızdan telefon ve mail formlarımızdan her zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

  • 0(216) 548 15 07

  • (0549) 567 11 61

  • info@nanorip.com

  • Office: Dudullu Caddesi,Fazıl Paşa Sok,No:2 İSTANBUL/ATAŞEHİR Arge Araştırma: Sağlık Bilimleri Üniversitesi,Teknoloji geliştirme Bölgesi,Sağlık Teknokenti Binası,1B04 PENDİK/İSTANBUL

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı