WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

  • Adres

Site içi arama

hakkımızda

hakkımızda

hakkımızda

Konvansiyonel yöntemlerle boyama işlemi yapılamayan yada boyanmasında teknik, yapısal zorlukları olan malzemeler veya farklı yüzeyleri boyama kabiliyeti olan nanorip uygulama yöntemimiz ile 2006 yılından itibaren çeşitli hizmetler veren bir kuruluşuz.

Yüzey temizleme işlemleri kapsamında; tarihi eser temizleme, otomobil boyası temizleme ve her türlü hassas yüzey temizleme işlemlerini “organik ürün” kullanarak yapmaktadır. İnsana ve çevreye zarar vermeden yapılan uygulamalarda kullanılan ürünlerimiz hiçbir kimyasal madde içermemekle birlikte su bazlı ve çevre dostudur. Uygulama yapılan yüzeye herhangi bir tahribat vermeden malzemeye göre düşük ve yüksek sıcaklıkta uygulanabilmektedir. Her türden kompozit, CRP, DKP, PVC, paslı yüzeyler, paslanmaz çelik, cam, alüminyum, galvaniz saç ürünlerini astarsız olarak Nanorip özel sistemlerinin yer aldığı boyahanede veya isteğe bağlı uygulama talep edilen lokasyonda yine özel sistemlerle sonuçları fabrika çıkış kalitesinde olacak şekilde boyanıp kalite birimimiz tarafından işin teslimi yapılmaktadır.

Sizlere kaliteli hizmet vermek bizler için çok önemli.Dilek,Şikayet ve önerileriniz için sosyal medya hesaplarımızdan telefon ve mail formlarımızdan her zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

  • 0(216) 548 15 07

  • (0549) 567 11 61

  • info@nanorip.com

  • Office: Dudullu Caddesi,Fazıl Paşa Sok,No:2 İSTANBUL/ATAŞEHİR Arge Araştırma: Sağlık Bilimleri Üniversitesi,Teknoloji geliştirme Bölgesi,Sağlık Teknokenti Binası,1B04 PENDİK/İSTANBUL

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı