WhatsApp

Tarihi Eser Temizliği ve Koruma

Tarihi Eser Temizliği ve Koruma

02 Mayıs 2023, 15:26
Tarihi Eser Temizliği ve Koruma

Hizmetimiz, tarihi eserler ve resimler için Nanorip® Organik nano-teknolojik Malzemeler ve organik kumlama sistemi kullanarak temizlik ve koruma sağlar. İşlemimiz, eser veya boyanın hassas yüzeyini korurken kiri, boyayı, pası ve diğer yüzey kirleticilerini nazikçe gidermek için tasarlanmıştır.

Nanorip® Organik nano-teknolojik Malzemeler, sert kimyasallar veya aşındırıcı yöntemler kullanmadan tarihi eserlerin ve tabloların yüzeylerini etkili bir şekilde temizlememizi ve korumamızı sağlayan en son teknolojidir. Organik kumlama sistemi, nesnenin yüzeyine zarar vermeden kiri ve pası temizlemenin nazik ama etkili bir yöntemidir.

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, tarihi eserler ve tablolarla çalışma konusunda geniş deneyime sahiptir ve mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için yalnızca en kaliteli malzeme ve teknikleri kullanırız. Kapsamlı ve etkili bir temizlik ve koruma hizmeti sunarken, nesnenin bütünlüğünü korumaya büyük özen gösteriyoruz.

Temizlik ve koruma hizmetimiz müzeler, galeriler, koleksiyonerler ve tarihi eserlerin ve tabloların korunmasına değer veren herkes için idealdir. Bu nesnelerin önemini ve gelecek nesillerin zevk alması için uzun ömürlü ve güzel olmalarını sağlamak için dikkatli ve hassas temizlik ve koruma yöntemlerine duyulan ihtiyacı anlıyoruz.

Sizlere kaliteli hizmet vermek bizler için çok önemli.Dilek,Şikayet ve önerileriniz için sosyal medya hesaplarımızdan telefon ve mail formlarımızdan her zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

  • 0(216) 548 15 07

  • (0549) 567 11 61

  • info@nanorip.com

  • Office: Dudullu Caddesi,Fazıl Paşa Sok,No:2 İSTANBUL/ATAŞEHİR

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı