gtag('config', 'AW-10789654920');
WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

  • Adres

Site içi arama

Tarihi Bina Temizliği, Restorasyon ve Koruma

Tarihi Bina Temizliği, Restorasyon ve Koruma

02 Mayıs 2023, 16:28
Tarihi Bina Temizliği, Restorasyon ve Koruma

Temizlik ve koruma hizmetimiz, tarihi binalar için üstün bir temizlik ve koruma çözümü sağlamak üzere Nanorip® Organik nano-teknolojik Malzemelerin en son teknolojisini ve organik kumlama sistemini kullanır.

Hizmetimiz sayesinde, tarihi binanızın nazik ve etkili bir şekilde temizleneceğinden emin olabilirsiniz. Organik kumlama sistemimiz, yapıya zarar vermeden veya yapının orijinal görünümünü değiştirmeden her türlü kiri, kiri veya diğer kirleticileri binanın yüzeyinden çıkarmak için çevre dostu malzemeler kullanır.

Ek olarak, binayı gelecekteki hasarlardan korumak için Nanorip® Organik Nano-teknolojik Malzemeleri kullanıyoruz. Bu ileri teknoloji, bina yüzeyinde suya, UV ışınlarına ve zamanla hasara neden olabilecek diğer çevresel faktörlere karşı dayanıklı koruyucu bir bariyer oluşturur.

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, tarihi binanızın düzgün bir şekilde temizlenmesini ve korunmasını sağlamak için bu ileri teknolojileri ve teknikleri kullanma konusunda son derece eğitimlidir. İşimizle büyük gurur duyuyoruz ve her projede beklentilerinizi aşmaya çalışıyoruz.

Tarihi binanız için hem etkili hem de çevre dostu bir temizlik ve koruma çözümü arıyorsanız, Nanorip® Organik nano-teknolojik Malzemeler ve organik kumlama sistemi kullanan hizmetimizden başka bir yere bakmayın.

Sizlere kaliteli hizmet vermek bizler için çok önemli.Dilek,Şikayet ve önerileriniz için sosyal medya hesaplarımızdan telefon ve mail formlarımızdan her zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

  • 0(216) 548 15 07

  • (0549) 567 11 61

  • info@nanorip.com

  • Office: Dudullu Caddesi,Fazıl Paşa Sok,No:2 İSTANBUL/ATAŞEHİR Arge Araştırma: Sağlık Bilimleri Üniversitesi,Teknoloji geliştirme Bölgesi,Sağlık Teknokenti Binası,1B04 PENDİK/İSTANBUL

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı