gtag('config', 'AW-10789654920');
WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

  • Adres

Site içi arama

Ahşap/Tik Temizliği ve Koruma

Ahşap/Tik Temizliği ve Koruma

03 Mayıs 2023, 10:08
Ahşap/Tik Temizliği ve Koruma

Temizlik hizmetimiz, ahşap yüzeylerinin doğal güzelliğini malzemeye zarar vermeden korumak isteyen ev sahipleri veya işletmeler için mükemmel bir çözümdür. Ahşap ve tik yüzeylerinizi hassas ve özenle temizlemek için en son organik nano-teknolojik ürünleri ve özel bir kumlama sistemini kullanıyoruz.

Nanorip® ürünlerimiz, çevre ve sağlığınız için güvenli olan organik malzemelerle formüle edilmiştir. Ahşabın derinliklerine nüfuz etmek ve herhangi bir hasara veya renk bozulmasına neden olmadan kiri, boyayı ve diğer yabancı maddeleri çıkarmak için özel olarak tasarlanmıştır. Kullandığımız organik kumlama sistemi, ahşabı çizmeden veya zarar vermeden en zor lekeleri bile çıkararak ahşabın yüzeyine karşı da hassastır.

Yetenekli teknisyenlerden oluşan ekibimiz, mobilya ve zeminden güverte ve dış cephe kaplamaya kadar her türlü ahşap yüzeyin temizliğinde yılların deneyimine sahiptir. Temizleme sürecimizin özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmasını ve özel ahşap türünüz için doğru ürün ve teknikleri kullanmamızı sağlamak için büyük özen gösteriyoruz.

Temizlik hizmetimizle, ahşap yüzeylerinizin hasar veya bozulma riski olmadan yıllarca en iyi şekilde görüneceğinden emin olabilirsiniz. Temizlik randevunuzu planlamak ve Nanorip® Organik Nano-teknolojik ürünlerimizin ve organik kumlama sistemimizin ahşap yüzeyleriniz için yaratabileceği farkı deneyimlemek için bugün bize ulaşın.

Sizlere kaliteli hizmet vermek bizler için çok önemli.Dilek,Şikayet ve önerileriniz için sosyal medya hesaplarımızdan telefon ve mail formlarımızdan her zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

  • 0(216) 548 15 07

  • (0549) 567 11 61

  • info@nanorip.com

  • Office: Dudullu Caddesi,Fazıl Paşa Sok,No:2 İSTANBUL/ATAŞEHİR Arge Araştırma: Sağlık Bilimleri Üniversitesi,Teknoloji geliştirme Bölgesi,Sağlık Teknokenti Binası,1B04 PENDİK/İSTANBUL

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı